Sweet Jasmine Mini Fragrance Sticks

640 Kč

luxusní vonné mini tyčinky, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

JASMÍN
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá vám relaxovat a jeho vůně dodá vašemu životu pocit klidu.

Použití
Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si sladkou a romantickou atmosféru domova pomocí těchto luxusních vonných minityčinek z kolekce Private Collection. Základem jsou jiskřivé a zářivé ovocné vrchní tóny čerstvých citrusů a lesních plodů, které přecházejí do elegantních květů jako je pivoňka a muguet. Santalové dřevo dodává vůni eleganci a hřejivost.

Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet, a skvěle se hodí do každé místnosti. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Složení: Limonen, linalool, linalyl acetát, methylenedioxyfenyl methylpropanal, geraniol, citronellol, l-beta-pinen, tetramethyl acetyloctahydronaftaleny, dihydro pentamethylindanon, cinnamaldehyd, trans-rose keton-3, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2- buten-1-on.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: