Sweet Jasmine Mini Fragrance Sticks

620 Kč

luxusní mini domácí vonné tyčinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

JASMÍN
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá vám relaxovat a jeho vůně podbarví váš život pocitem klidu.

Jak používat
Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si sladkou a romantickou atmosféru domova pomocí těchto luxusních mini vonných tyčinek z naší soukromé kolekce. Základem jsou jiskřivé a zářivé ovocné vrchní tóny čerstvých citrusů a lesních plodů, které přecházejí do elegantních květů, jako je pivoňka a muguet. Santalové dřevo dodává vůni eleganci a hřejivost.

Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet, a skvěle se hodí do každé místnosti. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Složení: Limonen, linalool, linalyl acetát, methylenedioxyfenyl methylpropanal, geraniol, citronellol, l-beta-pinen, tetramethyl acetyloctahydronaftaleny, dihydro pentamethylindanon, cinnamaldehyd, trans-rose keton-3, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2- buten-1-on.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: