Sweet Jasmine Scented Candle 1000g

1 665 Kč

Luxusní vonná svíčka XL, 1000 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

JASMÍN
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá vám relaxovat a jeho vůně dodá vašemu životu pocit klidu.

Použití
Při prvním zapálení svíčky ji nechte hořet, dokud se vrchní vrstva nerozpustí (± 3-5 hodin). Tím dosáhnete rovnoměrného hoření. Tip: Při každém zapálení svíčky zastřihněte knoty, aby svíčka lépe hořela.

Vytvořte si doma pocit klidu s luxusní svíčkou s vůní sladkého jasmínu. Tato XL vonná svíčka je skutečným poutačem pro domácnost a poskytuje expanzi vůně do větších místností, jako je obývací pokoj nebo velká chodba. Jiskřivý ovocný vrchní tón čerstvých citrusů a bobulí přechází do elegantních květů jako je pivoňka a muguet. A santalové dřevo dodává vůni eleganci a hřejivost. Tuto vůni si můžete vy i vaši blízcí užívat až 70 hodin.

Složení: Geraniol, Linalyl acetát, Citronellol, Benzyl salicylát, Methylenedioxyphenyl Methylpropanal, Limonen, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Amber Decane, Linalool. 

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: