Cotton Blossom Home Perfume

DOPRAVA ZDARMA
890 Kč

domácí parfém, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

KVĚT BAVLNÍKU
Květ bavlníku evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem. Je určena k péči o vaše nejbližší, a v některých kulturách tato úžasná květina dokonce symbolizuje příslib bohatství a blahobytu.

POUŽITÍ
Stisknutím malého kulatého tlačítka na boku otevřete a zavřete stříkací pistoli. Držte sprej ve vzpřímené poloze a rozprašujte vůni po celé místnosti, aby se dokonale rozvinula.

Evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem díky sametově sladké mandarince, něžným květinám jako jasmín, tuberóza a fialka, a pečujícímu základu ze santalového dřeva s tóny balzamika.
Kdykoliv si v jediném okamžiku, pouhým stiskem rozprašovače parfému Cotton Blossom vytvořte svůj osobní prostor a nalaďte se na povznášející atmosféru.

Složení: 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, tetramethyl acetyloctahydronaftaleny. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno sejmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Nádobku s obsahem odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: