Ayurveda Refill Fragrance Sticks

725 Kč

náplň vonných tyčinek, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Ayurveda

SLADKÝ MANDLOVÝ OLEJ
Tento aromatický olej je bohatý na proteiny a vitaminy a zároveň je jemný, vyživující a zklidňující. O oleji ze sladkých mandlí se říká, že reguluje správnou hydrataci vaší pokožky. Olej tvoří vynikající základ pro tělový a masážní olej.
 

INDICKÁ RŮŽE
Sladká a jemná vůně růže, která je univerzálním symbolem čistoty a lásky, vyvolává pozitivní pocity. Její vůně má také uklidňující účinky. Je to vše, co potřebujete pro zlepšení nálady! Rafinovaná vůně indické růže má pozitivní vliv i na vaši pokožku!

Použití
Naplňte prázdnou nádobku na vonné tyčinky novou dávkou. Uspořádejte čerstvé tyčinky do lahvičky a umyjte si ruce, pokud přišly do styku s tekutinou. Otáčení tyčinek není nutné.

Vonné tyčinky na bázi indické růže a sladkého mandlového oleje. Potěšte se jemnou vůní starodávných ájurvédských ingrediencí mandlového oleje a indické růže, které působí relaxačně na tělo i duši. Ideální pro použití v celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu. Tip: Pro intenzivnější zážitek z vůně můžete vonné tyčinky kombinovat s vonnou svíčkou z řady The Ritual of Ayurveda.

Složení

4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, Pentadecalactone, Geraniol, Geranyl Acetate, Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone), Nerol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: