Ayurveda Refill Fragrance Sticks

Pro ženy
725 Kč

náplň vonných tyčinek, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Ayurveda

SLADKÝ MANDLOVÝ OLEJ
Tento aromatický olej je bohatý na proteiny a vitaminy a zároveň je jemný, vyživující a zklidňující. O oleji ze sladkých mandlí se říká, že reguluje správnou hydrataci vaší pokožky. Olej tvoří vynikající základ pro tělový a masážní olej.
 

INDICKÁ RŮŽE
Sladká a jemná vůně růže, která je univerzálním symbolem čistoty a lásky, vyvolává pozitivní pocity. Její vůně má také uklidňující účinky. Je to vše, co potřebujete pro zlepšení nálady! Rafinovaná vůně indické růže má pozitivní vliv i na vaši pokožku!

Použití
Naplňte prázdnou nádobku na vonné tyčinky novou dávkou. Uspořádejte čerstvé tyčinky do lahvičky a umyjte si ruce, pokud přišly do styku s tekutinou. Otáčení tyčinek není nutné.

Vonné tyčinky na bázi indické růže a sladkého mandlového oleje. Potěšte se jemnou vůní starodávných ájurvédských ingrediencí mandlového oleje a indické růže, které působí relaxačně na tělo i duši. Ideální pro použití v celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu. Tip: Pro intenzivnější zážitek z vůně můžete vonné tyčinky kombinovat s vonnou svíčkou z řady The Ritual of Ayurveda.

Složení

4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, Pentadecalactone, Geraniol, Geranyl Acetate, Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone), Nerol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: