Jing Refill Fragrance Sticks

725 Kč

náplň vonných tyčinek, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách. Na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu a jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem míru.
 

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a navození klidného stavu mysli.

Použití

Naplňte prázdný zásobník na vůni náplní. Uspořádejte čerstvé tyčinky do lahvičky a umyjte si ruce, pokud přišly do styku s tekutinou. Otáčení tyčinek není nutné.

Uklidňující a konejšivá vůně vonných tyčinek z řady The Ritual of Jing vám vydrží ještě déle, pokud se rozhodnete pro další náplň. Každá náplň se dodává se sadou nových tyčinek do rákosového difuzéru.

Dodejte svému domovu styl přirozeným, jedinečným a módním způsobem s těmito vonnými tyčinkami založenými na jemné vůni posvátného lotosu a jujube. Vonné tyčinky z kolekce The Ritual of Jing jemně provoní místnost uklidňující vůní, která se dokonale hodí k vonné svíčce z řady The Ritual of Jing.

Tato uklidňující vůně vám vydrží přibližně tři měsíce.

Složení

Cis-4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalool, tetrametyl-acetyloctahydronaftaleny, alfa-isomethyl-ionon, p-Menthan-7-Ol, isoeugenol, heliotropin.

Varování

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Obsah/obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: