Mehr Fragrance Sticks Duo

POUZE ONLINE -10%
1 430 Kč

dvě balení domácích vonných tyčinek, 2x 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

TATO SADA OBSAHUJE

  • 2x vonné tyčinky pro dárkovou sadu 250 ml
  • 2x tyčinky do difuzéru – přírodní

Luxusní nezbytnosti

  • Obsahují dvě plné velikosti vonných tyčinek z řady The Ritual of Mehr. Umístěte obě do jedné velké místnosti a získejte nádherně provoněnou atmosféru. Až vám doslouží, pořiďte si naše ekologické náhradní náplně. 
  • Obohacené o kombinaci sladkého pomeranče a cedrového dřeva. 
  • Inovativní vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Otočte je však, pokud chcete dosáhnout intenzivnějšího zážitku.

Vonné tyčinky z řady The Ritual of Mehr kombinují jemnou vůni sladkého pomeranče a cedrového dřeva, které váš domov provoní příjemnou letní atmosférou. Skvěle se hodí pro použití po celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu. Použijte toto duo pro dosažení stejného zážitku z vůně ve více místnostech, nebo ho umístěte do větší místnosti pro umocnění aromatického efektu.
 

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Obsah/obal odevzdejte na vhodné sběrné místo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití jakékoli tekutiny ji okamžitě setřete.
OBSAHUJE: Dipenten, Linalyl-acetát, Linalool, Piperonal, Cis-4-Tert-Butylcyklohexyl-acetát, Citronellol, 3-P-Kumenyl-2-Methylpropionaldehyd, Pin-2(10)-Ene, 1-(2, 6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimeth-yl-2-Cyklohexen-1-Yl)-3-Buten-2-On, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyd. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: