Amsterdam Collection Hand Balm 175 ml

POUZE ONLINE
320 Kč

luxusní balzám na ruce, 175 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Amsterdam Collection

TULIPÁN
Květina, kterou najdete všude v Holandsku a která se stala národním symbolem Nizozemska. Když se však tulipány poprvé dostaly do Amsterdamu z Osmanské říše, byly tyto krásné květiny považovány za skutečný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu pochází z východní Asie a je to citrusový strom i ovoce. Šťáva z yuzu, ceněná pro svou prospěšnou výživovou hodnotu, se často používá k relaxaci. Je mimořádně bohatá na antioxidanty a je známá svými zklidňujícími a pečujícími účinky na pokožku.

Rijksmuseum & Rituals
Na oslavu exkluzivního partnerství se slavným amsterdamským muzeem Rijksmuseum jsme vytvořili speciální kolekci. Ponořte se do nezapomenutelného zážitku provoněného květinami a exotickým kořením. Limitovaná edice: Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdává hold historickému spojení mezi Východem a Západem.

Ošetřete své ruce balzámem na ruce Amsterdam Collection. Bohatá a intenzivní vůně vás přenese do doby, kdy si Holanďané poprvé přivezli domů exotické poklady, a nádherný design navíc odráží asijské vlivy na proměnu holandského životního stylu, umění a dekorací během Zlatého věku. 
Použití: Každý den pečlivě masírujte své ruce a nehtovou kůžičku balzámem pro hydrataci a výživu. Balzám se rychle vstřebává do pokožky a zaručeně zanechá vaše ruce dokonale hebké.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: