Karma Sun Protection Face Cream SPF 50+

Pro ženy
430 Kč

opalovací krém na obličej SPF 50+, 50 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte opalovací krém v dostatečném množství přibližně 30 minut před pobytem na slunci, aby se mohl vstřebat do pokožky a účinně působil, i když se potíte. Pravidelně se znovu mažte, zejména po výraznějším zpocení, plavání nebo osušení.

Opalovací krém The Ritual of Karma SPF 30 poskytuje stálou ochranu s vysokým ochranným faktorem, je voděodolný a rychle se vstřebává do pokožky. Hydratační krém s Hydra Boost Complexem pomáhá zklidnit dehydratovanou a vysušenou kůži a navrátit jí pružnost a vláčnost. Při aplikaci nevznikají bílé skvrny, pleť se neleskne a působí převážně matným dojmem. Krém je obohacen o účinnou přírodní antioxidační kompozici na bázi bílého čaje, vitaminu E a lotosového květu, a obsahuje také směs červených řas a mikrořas, které pomáhají přirozeně zvyšovat ochranný faktor proti slunečnímu záření a chránit pokožku. Aplikujte pravidelně, abyste ochránili svůj obličej před škodlivým slunečním zářením UVA a UVB, a to i v zamračených dnech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: