Udělejte si z noční péče o pleť příjemný zážitek díky této meditaci

S naší novou sérií meditací s lektorkou můžete maximalizovat svůj čas a proměnit každodenní povinnosti ve výjimečné okamžiky.

 

Od roku 2000, kdy společnost Rituals zahájila svou činnost, se zaměřujeme na to, aby každodenní události byly smysluplnější. V dnešním uspěchaném světě je tato myšlenka aktuálnější než kdy jindy, protože je těžké najít rovnováhu mezi prací, povinnostmi, společenským životem a dobrou pohodou. Naše nová řada se tedy zabývá spojením meditace s věcmi, které musíme udělat, abychom maximálně využili čas a učinili tyto každodenní situace hodnotnějšími.

Na úvod tohoto seriálu je tu expertka na meditaci Giselle La Pompe-Moore, která vás provede meditační noční péčí o pleť. Čištění pleti je něco, co děláme každý den, a přiznejme si, že když chceme jenom ulehnout do postele, může nám to někdy připadat jako povinnost. Tato promyšlená, relaxační meditace vám pomůže odpočinout si po celém dni a skutečně se soustředit na akt čištění obličeje a nanášení přípravků pečujících o pleť.

 

K této meditaci budete potřebovat:

umyvadlo

čisticí prostředek

exfoliační přípravek

pleťové sérum nebo posilující přípravek

oční krém

pleťový krém nebo olej

 

Až budete připravena, zamiřte do koupelny a stiskněte tlačítko Play, abyste si mohla dát pauzu v náročném dni.