Sakura Dry Oil

585 Kč

suchý tělový olej, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce jemnost, pružnost a zdravý lesk.


TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jemná vůně je nádherně uvolňující.

Jak používat
Pomalými a jemnými tahy vmasírujte do pokožky od hlavy k patě. Přestože je jedinečné složení suchého tělového oleje velmi bohaté a vyživující, během několika sekund se vsákne do pokožky.

Dopřejte si pocit nového začátku každého dne se suchým tělovým olejem The Ritual of Sakura, který obsahuje 96 % složek přírodního původu. Tento rychle se vstřebávající suchý olej obsahuje mimořádně výživné bohaté oleje, které zanechají vaši pokožku rozjasněnou a vyživenou. Pokud máte suchou a citlivou pokožku, tento suchý olej působí hydratačně a vyhlazuje strukturu pokožky pro její zářivý vzhled. Charakteristická směs elegantního třešňového květu a krémového rýžového mléka v kolekci vytváří omlazující vonný zážitek pro smysly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: