Karma Shampoo & Shower Bar

Novinka Pro ženy
350 Kč

šampon a tělová pěna, 100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

POUŽITÍ
Kolekce The Clean Beauty Bar je šetrná, veganská a ekologická, vyrobená s láskou a péčí o vás i životní prostředí. Nastartujte své ráno nebo zakončete svůj den promnutím přípravku v dlaních. Vytvořenou pěnu pak vmasírujte do pokožky a vlasů a opláchněte teplou vodou. Budete se cítit svěží, regenerovaní a připravení na další den nebo klidný spánek. Neštípe v očích.

Poznejte šampon a tělovou pěnu Clean Beauty Bar z řady The Ritual of Karma, luxusní čisticí prostředek na tělo i vlasy. Mimořádně bohaté a jemné složení je založeno na 91 % ingrediencí přírodního původu. Vytváří jemnou pěnu, aby účinně odstranilo nečistoty a aniž by vysušilo vaši pokožku nebo vlasy. Přípravek bez mýdla, lehce provoněný naší oblíbenou kombinací lotosového květu a bílého čaje, obsahuje také harmonickou směs složek, které pomáhají hydratovat pokožku a vlasy. Skvalan je známý svým intenzivním hydratačním účinkem a schopností obnovovat lipidovou bariéru, pružnost a elasticitu pokožky. Aloe je přírodní a účinná surovina, která pomáhá zlepšit hydrataci a zklidnit pokožku po slunění. Algae neboli mořské řasy pomáhají zajistit lepší hydrataci pokožky a snižují ztrátu vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: