Sakura Body Scrub

430 Kč

tělový peeling, 250 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

CUKR
Jemné krystalky cukru odstraňují nejsvrchnější vrstvu odumřelých kožních buněk a poté se rozpouštějí v pokožce, která je jemnější a hladší.


TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jemná vůně je nádherně uvolňující

POUŽITÍ
Tělový peeling vmasírujte do vlhké pokožky. Opláchněte teplou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte 1-2krát týdně.

Exfoliační tělový peeling z řady The Ritual of Sakura s 91% podílem přírodního původu. Obsahuje luxusní směs cukru s pečlivě vytvořeným základem bohatých olejů obohacených o třešňový exfoliant a účinné japonské oleje.

Povzbuďte své tělo vmasírováním tohoto peelingu do vlhké pokožky, abyste odstranili povadlou a suchou kůži, stimulovali obnovu kožních buněk a zlepšili vzhled svého těla. Rýžové otruby, olej tsubaki a jojobový olej vyživí pokožku a zajistí jí zářivý a zdravý vzhled. A konečně je tento peeling obohacen o pečující voňavou kombinaci rýžového mléka a třešňového květu známého svou jemnou a elegantní vůní.
Doplňte svou vyživující péči o tělo následným použitím suchého oleje nebo tělového krému z řady The Ritual of Sakura.
Tento peeling s 91 % složek přírodního původu je pečlivě sestaven tak, aby optimálně prospíval vaší pokožce. Zbývajících 9 % tvoří čisté ingredience vyrobené v laboratoři, které podporují integritu a bezpečnost našich přípravků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: