Green Cardamom Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

ZELENÝ KARDAMON
Kardamom je jedním z nejstarších koření na světě a používal se v kadidle a parfémech již ve starém Egyptě. Představte si dřevo, koření a sladkost, a dotknete se podstaty kardamomu.

NAŠE PRVNÍ PERSONALIOZAVANÉ VONNÉ TYČINY

Objevte luxusní kolekci, která pomůže pozvednout zážitek z vůně v domácnosti. Díky vysoce kvalitním vonným tyčinkám v ručně vyráběných skleněných karafách si můžete přizpůsobit svůj výběr od designu a barvy až po vůni.

Koupit karafu

Užijte si kořeněnou, hřejivou a velmi silnou vůni kardamomu s luxusním náplní do vonných tyčinek Private Collection Green Cardamom nebo s luxusní nádobkou na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 měsíců. Ke každé náplni používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, lze je otáčet častěji podle vašich preferencí. 
Jasná a svůdná kombinace svěží jiskřivé mandarinky a nádechu sladkého a bohatého koření, dřevitých zadních tónů se sladkým jantarem a pižmem dává vyniknout luxusní vůni, která dýchá pozitivitou a exkluzivitou.

NEBEZPEČÍ. Obsahuje methylcyklopentadecenon, ethyllinalool, acetylcedren, cinnamal, linalool, linalyl acetát, limonen. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: