Co ve skutečnosti znamenají jednotlivé barvy klasických kolekcí Rituals

Hledali jste někdy „červenou od Rituals“? Nebo snad sháníte „žlutou“? Už nemusíte dál pátrat, protože vám předkládáme kompletního průvodce našimi Classic Collections.

 

Ve světě Rituals je každá z našich Classic Collections úžasným smyslovým zážitkem. Od červené The Ritual of Ayurveda s vůněmi indické růže a sladkých mandlí přes radostnou žlutou The Ritual of Mehr až po osvěžující tóny naší modré The Ritual of Hammam inspirované lázněmi je každá řada pečlivě navržená tak, aby vás přenesla do říše pohody a vnitřní harmonie.

Tyto nejprodávanější kolekce s omlazujícími účinky a přírodními složkami si oblíbilo mnoho lidí. Něčeho jsme si však všimli: ne každý ví, jak se jednotlivé kolekce vlastně jmenují. Tak mocné jsou zářivé a krásné barvy, do kterých jsou zahaleny!

Hledali jste někdy na Googlu „červenou od Rituals“? Nebo jste si spletli dvě různé zelené? Jsme připraveni vám pomoci s výběrem.

Berte tento přehled Rituals jako svůj základní manuál: od vybraných barev jednotlivých klasických kolekcí a jim odpovídajících názvů až po inspiraci, vůně a přínosy každé z nich.

Tak se do toho pustíme – jsme z toho vážně nadšení.

 

RITUALS ŽLUTÁ – THE RITUAL OF MEHR

Vůně: Sladký pomeranč a cedrové dřevo, které zlepšují náladu.

Proč ji vyzkoušet? Vůně The Ritual of Mehr je inspirována zářivou a odvážnou energií slunce, což je důvod, proč je její balení ve žluté barvě. Oslavte radost, zlepšete si náladu a zvyšte hladinu energie s touto povzbuzující kolekcí.

Prohlédněte si kolekci The Ritual of Mehr.

 

RITUALS ZELENÁ – THE RITUAL OF JING

Vůně: Uklidňující a uvolňující tóny lotosového květu, jujuby, levandule a santalového dřeva.

Proč ji vyzkoušet? Tato zklidňující kolekce je vytvořena tak, aby vám pomohla vypěstovat klid a pohodu, což je důvodem jejího zeleného tónu, který je ústředním prvkem prastarého čínského principu jin. Použijte ji, abyste se zklidnili a uvolnili, nebo se ponořte do klidného spánku.

Zajímavost: Všimněte si, že v rámci „Rituals zelené“ existují světle zelené a tmavě zelené produkty. Přípravky, které vám pomohou uvolnit se a relaxovat, jsou tmavě zelené, zatímco produkty, které vám pomohou lépe usnout, jsou světle zelené.

Prohlédněte si kolekci The Ritual of Jing.

 

RITUALS TYRKYSOVÁ – THE RITUAL OF KARMA

Vůně: Povznášející a letní s bílým čajem a lotosovým květem.

Proč ji vyzkoušet? Tuto tyrkysovou kolekci, kterou si nezaměňujte s modře laděným The Ritual of Hammam, si můžete představit jako „léto v láhvi“. Zářivé vodní odstíny balení připomínají třpytivé letní pláže. Tato kolekce je inspirována myšlenkou dobré karmy a je pečlivě sestavena tak, aby vám pomohla vyzařovat pozitivitu a praktikovat laskavost. V The Ritual of Karma najdete také naši komplexní sluneční péči.

Prohlédněte si kolekci The Ritual of Karma.

 

RITUALS ČERVENÁ – THE RITUAL OF AYURVEDA

Vůně: Sladká a jemná s indickou růží a olejem ze sladkých mandlí.

Proč ji vyzkoušet? Tato vyživující kolekce inspirovaná principy ájurvédy, starodávného indického umění moudrého života, je navržena tak, aby vám pomohla udržet rovnováhu těla, mysli i duše. Začněte svůj den s vnitřní harmonií.

Prohlédněte si kolekci The Ritual of Ayurveda.

 

RITUALS MODRÁ – THE RITUAL OF HAMMAM

Vůně: Osvěžující a povzbuzující s eukalyptem, arganovým olejem a rozmarýnem.

Proč ji vyzkoušet? The Ritual of Hammam potěší milovníky lázní. Je modrý jako voda, protože čerpá inspiraci z prastarých očistných tradic. Je vyroben z více než 90 % ze složek přírodního původu a představuje ideální rutinu, která vám pomůže uvolnit se a dopřát si očišťující chvíle péče o sebe.

Prohlédněte si kolekci The Ritual of Hammam.

 

RITUALS RŮŽOVÁ – THE RITUAL OF SAKURA

Vůně: Jemná a delikátní, s relaxačními tóny třešňového květu a rýžového mléka.

Proč ji vyzkoušet? Jedna z našich nejoblíbenějších vůní The Ritual of Sakura čerpá inspiraci z Hanami, starobylého japonského obřadu, který oslavuje pomíjivou krásu sakury (třešňového květu). Růžové tóny jsou inspirovány okvětními lístky a složení je vytvořeno tak, aby vám pomohlo oslavit každý den jako nový začátek a naplno si užívat si života.

Prohlédněte si kolekci The Ritual of Sakura.

 

RITUALS ŠEDÁ – HOMME

Vůně: Dřevitá a povzbuzující s cedrovým dřevem a vitaminem E.

Proč ji vyzkoušet? Přivítejte Homme, naši kolekci produktů navrženou pro muže, která umožňuje sestavit dokonalou péči o tělo. Tyto produkty, jejichž složení se vyznačuje vysokou účinností a vyživujícími složkami přírodního původu, vám poskytnou péči od pokožky až po vousy.

Prohlédněte si kolekci Homme.

 

RITUALS STŘÍBRNÁ – SPORT

Vůně: Čerstvá a svěží s tóny citrusů, bergamotu a máty peprné.

Proč ji vyzkoušet? Ať už po tréninku nebo jen po ospalém ránu, vůně Sport je vytvořená tak, aby vás osvěžila a povzbudila. Náš tip: Vyzkoušejte chladivý sprchový gel v horkém dni, abyste se dokonale osvěžili.

Prohlédněte si kolekci Sport.