7 produktů Rituals, o kterých jste nejspíš nevěděli, že je prodáváme

Je toho víc než jen sprchová pěna. Připravte se na to, že se zamilujete do těchto málo známých, ale skvělých produktů Rituals.

 

Dobře si uvědomujeme, čím jsme nejznámější (ať žije ikonická sprchová pěna). Většina z vás pravděpodobně ví, že máme také skvělý tělový peeling a tělový krém. Dost možná znáte a máte rádi také naše šampony a kondicionéry. Ale věděli jste, že prodáváme masážní olej a peeling na pokožku hlavy? Máme několik báječných hrdinů, kteří si zaslouží své místo na slunci. Tady je 7 málo známých produktů Rituals, o kterých byste určitě rádi věděli dřív.

MASÁŽNÍ OLEJ

Dobře, úvod byl trochu rozporuplný, ale náš masážní olej z řady The Ritual of Hammam je potřeba vyzkoušet při masáži svého těla, romantických večerech nebo v období, kdy máte velmi suchou pokožku. Je to skvělý hydratační přípravek! Díky jedinečné kombinaci vyživujících olejů zanechá vaši pokožku mimořádně hebkou a naplní vzduch aromatickou vůní arganového oleje a eukalyptu.

 

DVOUFÁZOVÝ OLEJ DO KOUPELE

Pokud si nemůžete vybrat mezi příjemnou mléčnou koupelí a vyživujícím olejem, tento produkt obsahuje obojí. Náš dvoufázový olej do koupele z řady The Ritual of Mehr se skládá ze dvou fází. Horní fáze dodává vodě ve vaně nádherně mléčnou strukturu, zatímco spodní fáze zanechává pokožku vláčnou, čistou a jemnou.

 

NOČNÍ MASKY

Máme pro vás ne jednu, ale hned čtyři luxusní noční masky. Jsou speciálně uzpůsobené tak, aby blokovaly světlo a netlačily na obličej. Na zavřených očích při spánku jsou velmi příjemné a jemné. Myslíme si, že jde o perfektní a cenově dostupný dárek!

 

SUCHÝ ŠAMPON

Chcete mít vlasy mezi jednotlivými mytími dokonalé? Pokud ano, můžeme vám s tím pomoci. Očistěte své vlasy během několika sekund prostřednictvím našeho vyživujícího suchého šamponu z kolekce Elixir. Šampon obohacený o boswellii a shikakai okamžitě absorbuje a odstraňuje mastnotu a zároveň zklidňuje pokožku hlavy. Máme také praktickou miniaturní velikost pro osvěžení na cestách.

 

PEELING NA POKOŽKU HLAVY

Pokud se vám zdá, že jsou vaše vlasy poněkud nevýrazné, možná byste se měli dostat ke kořínku problému (slovní hříčka). Náš scrub na pokožku hlavy z kolekce Elixir poskytuje jemný peeling a zabraňuje usazování přípravků, odstraňuje odumřelou kůži a přebytečný maz a zajišťuje nádherný a zdravý vzhled vlasů.

 

BALZÁM NA NOHY

Máte pocit, že stále potřebujete pedikúru? Používejte tento produkt denně a začnete pozorovat rozdíl. Hýčkejte suché a unavené nohy naším zklidňujícím balzámem na nohy z řady The Ritual of Jing obohaceným o santalové dřevo a levanduli, který vás zároveň připraví na lepší spánek.

 

HOŘČÍKOVÝ SPREJ PO TRÉNINKU

Tento sprej na tělo s hořčíkem je určen pro všechny milovníky posiloven a sportovní nadšence. Bylo prokázáno, že hořčík napomáhá úlevě a uvolnění namožených svalů a unaveného těla. Aplikujte náš sportovní hořčíkový sprej po tréninku po sprše na jakoukoli část těla, která to potřebuje.