Sweet Jasmine Scented Candle

Novinka POUZE ONLINE
2 590 Kč

luxusní vonná svíčka, 1600 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

JASMÍN
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá vám relaxovat a jeho vůně dodá vašemu životu pocit klidu.

POUŽITÍ

Vytvořte si doma pocit klidu díky svíčce s vůní sladkého jasmínu z naší soukromé kolekce. Jiskřivé a zářivé ovocné vrchní tóny čerstvých citrusových tónů a bobulí vedou k elegantním květům, jako je pivoňka a muguet. Eleganci a hřejivost vůni dodává také santalové dřevo. Elegantní zlatá skleněná nádobka se pyšní kovovým, matným povrchem, který vám umožní vychutnat si jemné mihotání svíčky umístěné uvnitř. Matný vnější povrch dodává svíčce nádech sofistikovanosti, takže je dokonalým doplňkem každého interiéru, ať už ve vašem osobním prostoru, nebo darovaná jako dárek. Tato svíčka má dobu hoření až 120 hodin. Po jejím vyčerpání můžete sklenici znovu použít jako elegantní nádobu na květiny, tužky nebo štětce.

Naplňte svůj domov nádhernou romantickou směsí květinových květů, pikantního ovoce a hřejivých dřevitých tónů s touto luxusní vonnou svíčkou. 

Varování

Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE (ethoxymethoxy)cyklodekan; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; d-Limonene; Geraniol, Linalool; Linalyl Acetate; Octabenzone; α-Methyl-1,3-Benzodioxole-5-Propionaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: