Refill Sport Car Perfume

Unisex
430 Kč

náhradní náplň k vůni do auta, 2x3gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Sport
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

KŮŽE + PAČULI
Vůně kůže připomíná přírodní syrovost. Její parfém je silný, ale zároveň jemný s akordy, které dodávají kouřové, tabákové a dřevité akcenty. Pačuli je v Indii považováno za velmi důležitou složku mnoha nápojů lásky. Není to vlastně překvapivé, když vezmeme v úvahu dusné tóny pižma a země, které vykouzlí něco hluboce smyslného.

POUŽITÍ
1) Odstraňte mřížku ze zadní části držáku parfému do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Zaklapněte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Naše kolekce Sport byla vytvořena pomocí technologie Power Recharge. Tato vůně se svěžími tóny citrusů, bergamotu a máty peprné je navržena tak, abyste se cítili povzbuzeni.

Užívejte si jízdu s těmito 2 náplněmi do parfémů do auta, jejichž základem je kouřová vůně kůže, hřejivé fazole tonka a bylinné pačuli. Každé náplňové balení vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do stylového dřevěného držáku.

Složení

L-Beta-Pinene, L-Alpha-Pinene, Trimethyl-Propylcyclohexanepropanol, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Acetylcedrene, Eucalyptol, Cis-3-Hexenyl Methyl Carbonate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Methyl Dihydroxy-Dimethylbenzoate, Ethyl 2,2-Dimethylhydrocinnamal, Vetiverol, X4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Ethyl Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Cedrol Methyl Ether.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: