Sport Refill Car Perfume

Unisex
430 Kč

náplň vůně do auta, 6 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

KŮŽE A PAČULI
Vůně kůže připomíná přírodní syrovost. Její aroma je silné, ale zároveň jemné s tóny, které jí dodávají kouřový, tabákový a dřevitý nádech. Pačuli je v Indii považováno za velmi důležitou složku mnoha nápojů lásky. Není to vlastně překvapivé, když vezmeme v úvahu tóny pižma a země, které vykouzlí něco hluboce smyslného.

Použití

1) Odstraňte mřížku ze zadní části držáku parfému do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Umístěte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Naše kolekce Sport byla vytvořena pomocí technologie Power Recharge. Tato vůně se svěžími tóny citrusů, bergamotu a máty peprné je navržena tak, abyste se cítili nabití energií.

Užívejte si jízdu s těmito 2 náplněmi vůně do auta, jejichž základem je kouřové aroma kůže, tonkových bobů a aromatického pačuli. Každé balení vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do stylového dřevěného držáku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: