Precious Amber Mini Fragrance Sticks

620 Kč

Luxusní vonné minityčinky, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Jantar

Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními akcenty.

Jak používat

Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Proměňte svůj domov ve svatyni s těmito luxusními mini vonnými tyčinkami z naší soukromé kolekce. Aromatický úvod s vůní jalovce a svěžího kardamonu má kořeněné srdce smíchané s opulentním ylang ylang, po kterém se přidávají pačuli, vetiver a bohaté jantarové tóny. Nádherně navržený skleněný flakon je zároveň stylovým způsobem provonění vašeho domova.

Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste svůj zážitek z vůně ještě umocnili.

Varování

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Obsahuje: Ethanol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: