Precious Amber Scented Candle

Novinka POUZE ONLINE
3 850 Kč

luxusní vonná svíčka, 2500 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

JANTAR

Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními akcenty.

POUŽITÍ

Proměňte svůj domov ve svatyni s luxusní vonnou svíčkou Precious Amber. Tato vonná svíčka je skutečným poutačem pro domov a poskytuje explozi vůně do větších místností, jako je obývací pokoj nebo velká chodba. S aromatickým úvodem jalovce a svěží vůně kardamomu má kořeněné srdce smíchané s opulentním ylang ylang, po kterém následuje přídavek pačuli, vetiveru a bohatých jantarových tónů. Tuto vůni si můžete vy i vaši blízcí užívat až 150 hodin. Elegantní skleněná nádobka z černého skla má kovový, poloprůhledný povrch, který vám umožní pozorovat jemné mihotání svíček uvnitř. Je ideálním doplňkem jakéhokoli interiéru, ať už ve vaší vlastní domácnosti, nebo darovaná jako pozorný dárek. Po spotřebování svíčky můžete sklenici znovu použít jako stylovou nádobu na květiny, tužky nebo štětce.

Ponořte se do sladké a smyslné vůně této luxusní svíčky se třemi knoty - aromatické směsi opulentního ylang ylang, pačuli, vetiveru a bohatého jantaru.

VAROVÁNÍ

Může způsobit alergickou kožní reakci.  Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla.  Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc.  Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-one; Octabenzone.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: