Yozakura: Japonská noční tradice, která inspirovala naši limitovanou kolekci

Zpříjemněte si noc poznáváním krásy yozakury a produktů inspirovaných touto tradicí.

 

Rozkvět třešní je v Japonsku netrpělivě očekáván každé jaro od března do května. Ve dne je pozorování květů známé jako zvyk hanami, který inspiroval naši nejprodávanější kolekci The Ritual of Sakura (Sakura je název pro samotný třešňový květ). Během tohoto krátkého období si připomínáme, že život je krátký a že to nejlepší, co můžeme dělat, je naplno prožívat i zdánlivě nepatrné okamžiky.


Noční podívaná

V Japonsku jsou květy oblíbené nejen ve den, ale i v noci. Kromě hanami existuje také yozakura. Yozakura znamená „noční třešňový květ“ a při této typické noční podívané se sakury po západu slunce rozzáří a vytvoří úchvatné, velkolepé scenérie. Sakury se třpytí a září růžovými a fialovými tóny. Kromě toho lidé na stromy zavěšují tradiční lucerny, které jsou ideálním místem pro piknikový večírek se saké pod svítícími květy. Jedná se o skutečně slavnostní událost, která nabízí skvělou příležitost užít si noc a vychutnat si krásu života.

 

 

Jak si užít yozakuru doma i venku

Pokud se ocitnete v Japonsku v období rozkvetlých třešní, vydejte se do Kjóta, Ósaky nebo Tokia, abyste si mohli prohlédnout sakury a yozakury. Nemůžete se vypravit do Japonska? Vytvořte si doma krásnou atmosféru s naší limitovanou edicí vonných tyčinek Yozakura, parfémů do domácnosti a vonných svíček. Těšte se z mihotavého plamene svíčky a vůně bílých květů, ovocných třešňových lístků a hřejivého tepla vanilky a mandlového mléka.

 

Péče o tělo, kterou si zamilujete

Nečekejte na zvláštní příležitost nebo večer, abyste mohli vyzkoušet naši limitovanou edici produktů péče o tělo Yozakura – užijte si s nimi den a zpříjemněte noc.

Pro milovníky koupele je tu zbrusu nové mléko do koupele Sake s obsahem extraktu z fermentované rýže a třešní Yoshino. Vedle naší sprchové pěny Yozakura a tělového krému najdete Pink Sugar Scrub, peeling ve formě pasty, který díky extraktu z černé rýže, bambuckému a kakaovému máslu zjemní a vyhladí pokožku. Chcete-li znásobit výživu, můžete pod tělový krém nanést tělové sérum obsahující 5 % niacinamidu (známého tím, že zjemňuje strukturu a tón pleti) a výtažek z černé rýže pro hladší a pružnější pokožku.

Limitovaná edice je rozšířena o sprej na vlasy a tělo s půvabem jemných bílých květů, elegantně propojených s tóny ambrové vanilky, a o tělový olej se třpytkami, abyste vypadali dokonale svěží.