Reve de Hanami W 50ml

1 290 Kč

parfémovaná voda, 50 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Iconic Collection

LIČI
Liči je subtropické ovoce pěstované v Indii, jemně růžové a mírně sladké. Na rozdíl od jiných tropických plodů je liči sladké, ale jemné, rafinované a mírné. Přináší šťavnatou svěžest ve vrchních tónech a nádech vanilinu v pozadí.


TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jemná vůně je nádherně uvolňující.

Jak používat
Naneste na pulzní body, například za ušima, na zápěstí, na vnitřní stranu loktů a na spodní část krku. Nechte vůni zaschnout, netřete ji, protože by se tím změnila její vůně.

Sněte o úžasně sladkém a živém japonském období Hanami a oslavte nové začátky s Rêve de Hanami. V této jemné kytici krémových, růžových květin se výrazně projevuje krása květu sakury, kterou umocňují zářivé ovocné tóny liči, hrušky a bergamotu. Ambery a dřevité sušení dodávají této zářivé vůni kulatost a v podtónech tohoto gurmánského jarního parfému zachytíte závan jemné vanilky a elegantního pačuli. Tato vůně patří do květinové rodiny a obsahuje 86,60 % složek přírodního původu. Všechny naše elegantní flakony parfémů lze zcela rozebrat, takže jsou 100% recyklovatelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: