5 výhod tradiční lázně Hammam aneb Jak si vytvořit vlastní domácí lázně

Starodávný obřad hammam je jedním z nejlépe posilujících způsobů, jak pečovat o svou duši i tělo. Zjistěte, jak si ho můžete dopřát i u vás doma.

 

Odpradávna lidé přetvářeli zdánlivě obyčejné koupání ve smysluplný prožitek. V dnešním světě může být dlouhá a luxusní lázeň synonymem relaxace, ale má i léčivé účinky. Koupel ve vaně vám může zlepšit náladu, zklidnit pokožku a zmírnit běžné zdravotní potíže.

 

PĚT KROKŮ K OČIŠTĚNÍ

Hloubkově očistěte své tělo a zároveň příjemně zklidněte svou duši tím, že si vytvoříte doma vlastní lázně s The Ritual of Hammam.

 

1. ULTRA HYDRATAČNÍ ČERNÉ MÝDLO

Představte si, že se při používání našeho zklidňujícího černého mýdla ocitnete v pohádkovém hammamu. Abyste důkladně vyčistili svou pokožku, naneste tenkou vrstvu na celé tělo a smyjte ji během sprchování.

 

2. HORKÝ PEELING S MOŘSKOU SOLÍ

Vyzkoušejte si hloubkové čištění s jedním z našich peelingů. Jednoduše jej naneste na černé mýdlo, vmasírujte do pokožky a opláchněte. Doporučujeme horký peeling The Ritual of Hammam, ale prohlédněte si celou tuto kolekci zde.

 

3. ČISTÍCI TĚLOVÉ BAHNO

Vmasírujte tenkou vrstvu tělového bahna na vlhkou pokožku, nechte dvě minuty vstřebávat a poté opláchněte. Obsahuje silné antioxidanty, které pomáhají předcházet stárnutí pokožky, a jíl rhassoul pro hloubkové čištění.

 

4. SPRCHOVÁ PĚNA

Osvěžte a oživte svou pokožku pomocí naší sprchové pěny. Vymáčkněte malé množství gelu do dlaně, vmasírujte jej do pokožky a sledujte, jak se promění ve voňavou pěnu.

 

5. NAŠLEHANÝ TĚLOVÝ KRÉM

Hydratujte a chraňte svou pokožku tělovým krémem z řady The Ritual of Hammam. Intenzivně hydratuje a snadno se vstřebává, proto jej naneste v hojné míře a jemně vmasírujte do pokožky. Tím završíte svůj zážitek z lázně Hammam.

 

Kromě toho, že je každodenní koupání skvělou příležitostí, jak být sám a přemítat o zážitcích z celého dne, má také nepopiratelné zdravotní účinky. Doporučujeme vám začít napouštět vanu teplou vodou s nádhernou vůní, zapálit svíčky a zahájit léčení.