L’Éclat U 50ml

1 290 Kč

parfémovaná voda, 50 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Iconic Collection

NEROLI
Neroli je název povzbuzujícího a stimulujícího esenciálního oleje destilovaného z vonných květů hořkého pomerančovníku. Svěží, jemná a sladká květinová vůně má povzbuzující a energizující účinky.


MIMOSA
Mimosa, známá také jako symbol jara, má květinovou a zelenou vůni s pudrovými a medovými tóny. Květy mimózy se pěstují především v Maroku, Egyptě, Indii a jižní Francii.

Jak používat
Naneste na pulzní body, například za ušima, na zápěstí, na vnitřní stranu loktů a na spodní část krku. Nechte vůni zaschnout, netřete ji, protože by se tím změnila její vůně.

Kočovník z naší kolekce parfémovaných vod. Unisex parfém L'Éclat cestuje po různých tónech voňavého vesmíru a zanechává za sebou jedinečnou vonnou stopu, která je nepolapitelná i podmanivá. Vůni L'Éclat, založenou na čistých, jemných podtónech neroli a obohacenou o tóny santalového dřeva, lze vrstvit nebo aplikovat samostatně a vytvořit tak individuální kytici na míru. Tato vůně patří do rodiny dřevitých a obsahuje 84 % složek přírodního původu. Všechny naše elegantní flakony parfémů lze zcela rozebrat, takže jsou 100% recyklovatelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: