Roi d’Orient M 50ml

1 190 Kč

parfémovaná voda, 50 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Iconic Collection

ARABSKÝ JANTAR
Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. V parfémech Amber Accord je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovým, vanilkovým a orientálním akcentem.


BÍLÉ PIŽMO
Pižmové tóny jsou známé svou dlouhou trvanlivostí i abstraktní příjemnou smyslností. Rozvíjejí kulaté tóny se sexy a čistými akcenty a působí jako kůže.

Jak používat
Naneste na pulzní body, například za ušima, na zápěstí, na vnitřní stranu loktů a na spodní část krku. Nechte vůni zaschnout, netřete ji, protože by se tím změnila její vůně.

Představte si dobrodružné prince ze starověké Arábie, jak v noci prozkoumávají prašné duny chladné pouště. Líně pokuřují vodní dýmku a nacházejí útočiště v záři doutnajícího ohně při pohledu na hvězdnou oblohu. V čisté eleganci této silné a sofistikované vůně se skrývá kouzlo. Vůně Roi d'Orient, která patří do rodiny jantarových vůní, spojuje kouřový jantar a opulentní bohaté pižmo s příměsí bílého pepře. Toto složení obsahuje 89,9 % složek přírodního původu a všechny naše elegantní flakony parfémů lze zcela rozebrat, takže jsou 100% recyklovatelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: