Imperial Rose Fragrance Sticks Refill

2 590 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

RŮŽE
Sladká a jemná vůně růže jako univerzální symbol čistoty a lásky vyvolává pozitivní pocity. Rafinovaná vůně indické růže má uklidňující účinky a pozitivně působí na vaši pokožku.

POUŽITÍ

Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Otáčením tyčinek zvýšíte intenzitu vůně. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Užívejte si vůni rozkvetlé růžové zahrady s naší luxusní náplní Imperial Rose z Private Collection nebo luxusní nádobkou na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 měsíců. S každou náplní používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, lze tyčinky otáčet častěji podle vašich preferencí.
Založeno na intenzivních tónech růže v kombinaci se svěžími vodními elementy a obohaceno o tradiční zelený čaj, který dodává přírodní prvek. Kompozice získává hřejivý elegantní nádech díky pižmovým a pudrovým základním tónům.

NEBEZPEČÍ. Obsahuje (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One, Trans-Rose Ketone-3, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geranyl Acetate, Nerol, Linalool. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě odstraňte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: