Sakura Refill Hand Wash

Pro ženy Sakura
455 Kč

náplň mýdla na ruce, 600 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

POUŽITÍ
Umístěte láhev s přípravkem na mytí rukou do umyvadla a vyjměte pumpičku. Nakloňte otevřenou plnicí láhev směrem dolů a naplňte prázdnou nádobku.

Náplň mýdla na ruce z řady The Ritual of Sakura. Díky němu můžete snadno doplnit stávající prázdnou lahvičku luxusního mýdla. Kombinuje organické rýžové mléko, přírodní složku, která vyživuje pokožku a zanechává ji hedvábně jemnou, s třešňovým květem, japonským symbolem čistoty.

Pokyny (Instructions)
1. Vyjměte pumpičku z původní nádobky.
2. Nakloňte otevřenou láhev s náplní směrem dolů, abyste naplnili prázdnou láhev novým přípravkem na mytí rukou.
3. Nasaďte pumpičku zpět na láhev. Uzavřete odklápěcí uzávěr plnicí lahvičky a uložte ji, když vám ještě zbývá přípravek, protože ji můžete použít dvakrát k doplnění přípravku na mytí rukou. Až láhev s náplní vyprázdníte, můžete ji snadno recyklovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: