Hammam Body Lotion Mousse

Novinka
350 Kč

tělová pěna, 150 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

ARGANOVÝ OLEJ
Arganovník je jedním z nejstarších stromů na světě a roste pouze na jihozápadě Maroka. Berberské kmeny v této oblasti znají velkou sílu arganového oleje již po staletí, možná tisíce let. Ne nadarmo se tomuto stromu říká „strom krásy“. Používání arganového oleje ke kosmetickým účelům je prastarým tajemstvím, jak pečovat o pleť a vlasy. Organický arganový olej je bohatý na vitamin E, má vitalizující účinky a zjemňuje a hydratuje pokožku.

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získávaný z tohoto stromu je známý svou povzbuzující a svěží vůní.

POUŽITÍ
Aplikujte po sprše na vlhkou nebo suchou pokožku. Před použitím dobře protřepejte a držte ve svislé poloze. Aplikujte malý kousek vzdušné a lehké pěny do dlaně. Vmasírujte bezoplachové složení do pokožky a sledujte, jak se pěna mění v jemný vyživující olej pro optimální hydrataci.

Hýčkejte svou pokožku luxusním vyživující tělovou pěnou. Naše oblíbené složení je nezbytnou součástí každé péče o pokožku a poskytuje hloubkovou hydrataci a výživu pro zářivý a zdravý vzhled. Lehké složení se rychle vstřebává a zanechává pokožku hedvábně jemnou a voňavou. Vzdušná pěnová textura se po nanesení mění v olejovou konzistenci, takže k dosažení požadovaného výsledku stačí jen malé množství. Dopřejte si dokonalé potěšení po sprchování s naší tělovou pěnou z 90 % přírodního původu.

VAROVÁNÍ: Nádoba pod tlakem: Při zahřátí může prasknout. Zabraňte nastříkání do očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nepalte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 6,1 % hmotnosti obsahu je hořlavá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: