Karma After Sun Cooling Shower Gel

250 Kč

chladivý sprchový gel po opalování, 200 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.


BÍLY ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

Použití
Po dni stráveném na slunci naneste sprchovou pěnu na vlhkou pokožku a opláchněte pod sprchou. Čím déle před opláchnutím počkáte, tím je chladivější.

Ošetřete a hydratujte svou pokožku v létě s chladivým sprchovým gelem po opalování The Ritual of Karma. Tento zvláčňující sprchový gel se svěží pěnou je obohacen o krásný bílý čaj bohatý na antioxidanty a zklidňující aloe vera – přesně to, co vaše pokožka po dni stráveném na slunci potřebuje. Pro okamžitý osvěžující a chladivý pocit vstupte do vlažné sprchy a vmasírujte pěnu po opalování do pokožky. Čím déle počkáte před opláchnutím, tím je chladivější. Jemné složení z 92 % přírodního původu je hydratační, vyživující, zklidňující a vhodné pro suchou pokožku po dlouhodobém slunění.

Obsahuje nový Hydra Boost Complex, směs tří hydratačních látek: skvalenu, aloe vera a mořských řas. Zklidňuje dehydratovanou a suchou pleť a pomáhá jí navrátit pružnost a vláčnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: