Od květináčů po krabice na fotky: chytré způsoby, jak dát produktům Rituals nový život

Naplnili jste své oblíbené produkty a zbývají prázdné obaly? Je čas být kreativní! Zde je 8 chytrých způsobů, jak znovu využít již použité přípravky Rituals.

Pokud jde o naše nákupy, všichni se snažíme být udržitelnější. Nikdy nebylo důležitější snižovat, znovu používat a recyklovat naše produkty. Jako značka jsme se zavázali, že co nejvíce našich výrobků bude možné znovu naplnit, takže jejich opětovné použití tímto způsobem je snadné. Ale pro případy, kdy nemůžete prázdné obaly znovu naplnit nebo chcete být kreativní, je čas na jejich recyklaci. Upcyklace nemusí znamenat čalounění historické židle, může být tak snadná, jako je opětovné využití prázdné lahvičky od parfému. Jste připraveni ještě více posílit své ekologické kvality? Zde je devět chytrých řešení, díky nimž mohou vaše již použité produkty Rituals získat nový život.

 

NÁDOBKA NA DROBNOSTI

Všichni máme doma místo, na němž se hromadí různé předměty. Od prstýnků až po pár drobných – uchovávejte je v bezpečí (a stylově) v nádobce na krém The Ritual of Namaste.

KVĚTINÁČE

Dopřejte svým květinám stylový domov a umístěte je do prázdného svícnu. Vosk odstraníte tak, že dovnitř nalijete horkou vodu a vosk seškrábnete. Tip: Sukulenty se skvěle hodí do malých květináčů a daří se jim v dobře propustné půdě, proto na dno svícnu dejte trochu štěrku nebo oblázků.

ÚLOŽNÉ PROSTORY V KOUPELNĚ

Hledáte často kartáč na vlasy? Udělejte z něj středobod své koupelny a opětovně využijte prázdnou svíčku. Je to také šikovný způsob, jak uložit zubní kartáčky nebo štětce na make-up!

VÁZY

Jakkoliv je vaše kytice krásná, vždy se najdou květiny, které přežijí ostatní. Místo toho, abyste je všechny vyhodili do koše, představíme vám vázu na poupata. Je to dokonalý způsob, jak dodat květinový nádech nočnímu stolku, krbové římse nebo jídelnímu stolu. Všechny naše parfémy se dají jednoduše rozebrat, což znamená, že můžete snadno odejmout vrchní část, nádobku naplnit vodou a přidat do ní květinu.

Naše stojánky na vonné tyčinky se sice již dají doplňovat, ale pokud vám v mezidobí zrovna chybí nádoba na květiny, můžete je využít jako krásnou vázu. Díky různým velikostem zásobníků na tyčinky se můžete postarat o malé i velké kytice.

ORGANIZÉRY DO ZÁSUVEK

Nemusíte chodit do IKEA, možná máte doma organizéry zásuvek, o kterých jste ani nevěděli. Uložte dárkové boxy do prádelníku s ponožkami, do šuplíků pracovního stolu nebo do nočního stolku a mějte ve všem dokonalý pořádek.

NÁDOBA NA BYLINKY

Každá domácí bohyně potřebuje mít připravené bylinky, které může přidat do kari nebo mojita. Poskytněte své mátě, bazalce a petrželce šťastný domov tím, že je přesadíte do svícnu. A stejně jako sukulenty budou potřebovat nějakou formu drenáže. Tip: Většina bylinek je příliš hustě osázena, ale když je rozdělíte po dvou až čtyřech rostlinách do každé nádobky s půdou, získají více prostoru pro růst. 

ROZPRAŠOVAČ NA ROSTLINY

Když už mluvíme o rostlinách, udržujte svou flóru a faunu v rozkvětu mlžením jejich listů. Až vám dojde domácí sprej, naplňte jej vodou a rozprašujte. Tip: Tento postup se vám bude hodit i při žehlení! 

NÁDOBA NA KUCHYŇSKÉ NÁČINÍ

Ať už připravujete dort nebo si užíváte noční posezení u karaoke, vždy se hodí mít po ruce dřevěné lžíce. Vytvořte si kuchyň snů uspořádáním příborů a náčiní v elegantním zásobníku (vašem prázdném obalu na svíčky).