Karma Sun Protection Face Cream SPF 30

430 Kč

opalovací krém na obličej SPF 30, 50 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte opalovací krém v dostatečném množství přibližně 30 minut před pobytem na slunci, aby se mohl vstřebat do pokožky a účinně působil, i když se potíte. Pravidelně se znovu mažte, zejména po výraznějším zpocení, plavání nebo osušení.

Krém na obličej The Ritual of Karma SPF 30 poskytuje stálou ochranu s vysokým ochranným faktorem, je voděodolný a rychle se vstřebává do pokožky. Hydratační krém s Hydra Boost Complexem pomáhá zklidnit dehydratovanou a vysušenou pleť a navrátit jí pružnost a vláčnost. Při aplikaci nevznikají bílé skvrny, pleť se neleskne a působí převážně matným dojmem. Krém je obohacen o účinnou přírodní antioxidační kompozici na bázi bílého čaje, vitaminu E a lotosového květu, a obsahuje také směs červených řas a mikrořas, které pomáhají přirozeně zvyšovat ochranný faktor proti slunečnímu záření a chránit pokožku. Aplikujte pravidelně, abyste ochránili svůj obličej před škodlivým slunečním zářením UVA a UVB, a to i v zamračených dnech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: