Suede Vanilla Scented Candle 2500g

Novinka POUZE ONLINE
3 850 Kč

luxusní vonná svíčka, 2500 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

VANILKA
Tato smyslná vůně je hřejivou a aromatickou vůní, která se otevírá svěží vůní šalvěje, srdcem s tóny semiše a končí základem s uklidňující vanilkou.

POUŽITÍ

Vytvořte si doma pocit klidu s luxusní svíčkou s vůní semišové vanilky. Tato vonná svíčka je skutečným poutačem pro domácnost a poskytuje explozi vůně do větších místností, jako je obývací pokoj nebo velká chodba. Tato smyslná vůně kombinuje sladkou a uklidňující vůni vanilky se základními tóny kardamonu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru. Tuto vůni si můžete vy i vaši blízcí užívat až 150 hodin. Skleněná nádobka v barvě šampaňského se honosí kovovým, poloprůhledným povrchem, který vám umožní sledovat jemné mihotání plamínku. Dokonale ladí s různými styly dekorací, ať už vylepšuje váš osobní obytný prostor, nebo je nabízena jako dárek. Jakmile svíčka dosvítí, můžete sklenici znovu použít jako stylovou nádobu na květiny, tužky nebo štětce.

Zklidněte svou mysl a vytvořte si pocit klidu díky blahodárné vůni této tříkřídlé luxusní svíčky z naší soukromé kolekce. Vytvořte si doma pocit klidu s luxusní svíčkou s vůní semišové vanilky. Tato vonná svíčka je skutečným poutačem pro domácnost a poskytuje explozi vůně do větších místností, jako je obývací pokoj nebo velká chodba. Tato smyslná vůně kombinuje sladkou a uklidňující vůni vanilky se základními tóny kardamonu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru. Tuto vůni si můžete vy i vaši blízcí užívat až 150 hodin. Skleněná nádobka v barvě šampaňského se honosí kovovým, poloprůhledným povrchem, který vám umožní sledovat jemné mihotání plamínku. Dokonale ladí s různými styly dekorací, ať už vylepšuje váš osobní obytný prostor, nebo je nabízena jako dárek. Jakmile svíčka dosvítí, můžete sklenici znovu použít jako stylovou nádobu na květiny, tužky nebo štětce.

Varování
Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimethylbicyklo[3.1.1]heptan-3-spiro-1´-(cyklohex-2´-en-4´-on); 1-
(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-one; 3,7-Dimethylnona-1,6-dien-3-ol; Citronellol; Coumarin; Heptanal, 2-(fenylmethylene)-, (2E)-; Octabenzone. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: