Karma 48h Hydrating Body Cream 70ml

230 Kč

tělový krém, 70 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.


BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

Použití
Každý den používejte tento bohatý krém tak, že jej vmasírujete do lehce zvlhčené pokožky, aby se v ní zadržela voda. Pro umocnění zážitku z vůně kombinujte se sprchovou pěnou.

Luxusní 48hodinový* hydratační krém s lotosovým květem a bílým čajem pro výživu a zklidnění pleti. Krém s bohatou texturou se snadno nanáší a rychle se vstřebává do pokožky. Jestliže vaše pleť potřebuje trochu více péče, přidaný nový Hydra Boost Complex zajistí, že vysušená pleť bude opět pružná a omlazená. Tento jedinečný hydratační komplex z aloe vera, skvalenu a mořských řas pomáhá zklidnit suchou a podrážděnou pokožku, zajistit jí hydrataci po sprchování a navrátit jí pružnost a vláčnost.


*100 % souhlasí s pocitem hydratované pokožky** 

**V nezávislé studii účinnosti, testované na 30 ženách ve věku 31–64 let po dobu 14 dnů
48hodinový test hydratace – testováno pod dermatologickou kontrolou na 20 subjektech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: