Karma 48h Hydrating Body Cream 70ml

Pro ženy
175 Kč

tělový krém, 70 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.


BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

Použití
Každý den používejte tento bohatý krém tak, že jej vmasírujete do lehce zvlhčené pokožky, aby se v ní zadržela voda. Pro umocnění zážitku z vůně kombinujte se sprchovou pěnou.

Luxusní 48hodinový* hydratační krém s lotosovým květem a bílým čajem pro výživu a zklidnění pleti. Krém s bohatou texturou se snadno nanáší a rychle se vstřebává do pokožky. Jestliže vaše pleť potřebuje trochu více péče, přidaný nový Hydra Boost Complex zajistí, že vysušená pleť bude opět pružná a omlazená. Tento jedinečný hydratační komplex z aloe vera, skvalenu a mořských řas pomáhá zklidnit suchou a podrážděnou pokožku, zajistit jí hydrataci po sprchování a navrátit jí pružnost a vláčnost.


*100 % souhlasí s pocitem hydratované pokožky** 

**V nezávislé studii účinnosti, testované na 30 ženách ve věku 31–64 let po dobu 14 dnů
48hodinový test hydratace – testováno pod dermatologickou kontrolou na 20 subjektech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: