Karma Foaming Shower Gel

250 Kč

sprchová pěna, 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.


BÍLY ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

Použití
Jednoduše si vymáčkněte malé množství do dlaně, napěňte na pokožce a sledujte, jak se gel při kontaktu s vodou mění v bohatou a luxusní pěnu. Tip: při večerním použití jej kombinujte s noční tělovou maskou, abyste v sobě uzamkli vlhkost a probudili se s hebkou pokožkou.

Udělejte si z každého sprchování úžasný zážitek se sprchovou pěnou z řady The Ritual of Karma. Pěna byla vytvořena jedinečnou technologií přeměny gelu na bohatou, hedvábně jemnou pěnu a zajistí skvělý hydratační zážitek. 


Obsahuje lotosový květ, bílý čaj a nový Hydra Boost Complex. Nový Hydra Boost Complex je směs tří hydratačních složek: skvalenu, aloe vera a mořských řas. Jedná se o jedinečný komplex, který pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a navrátit jí pružnost a elasticitu. Lotosový květ symbolizuje čistotu, krásu a moudrost, a bílý čaj prý zbystřuje smysly. Jejich kombinací vzniká svěží, čistá, zelená vůně, která ztělesňuje pocit radosti a vitality.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: