Jing Sleep Serum

350 Kč

sérum pro klidný spánek, 15 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

SANTALOVÉ DŘEVO
Vzácné dřevo používají Číňané při uctívání jako kadidlo. Esenciální olej ze santalového dřeva je známý tím, že projasňuje a soustřeďuje mysl při meditaci.
 

LEVANDULE
Uklidňující vůně levandule zklidňuje duši a poskytuje dokonalé uvolnění pro vaši pokožku před spaním.

Použití

Před spaním vmasírujte pomocí válečku trochu séra na spaní na čelo, spánky a krk. Opakujte tak často, jak chcete, abyste zesílili účinky. Při použití na spánkové kosti se vyhněte tenké pokožce kolem očí.

Prostředek pro hlubší spánek a lepší sny: spěte lépe s Rituálem Jing Sleep Serum. Tento snadno použitelný váleček vytváří lehký krém, který kombinuje zklidňující účinky posvátného dřeva s relaxačními účinky levandule. Pomocí válečku si jemně masírujte spánky, čelo a krk, aby se vaše mysl naladila na spánek.

Je to nezbytná pomůcka, která vás zbaví stresu za celý den a připraví vás na spánek, ať už jste kdekoli. Navíc si sérum můžete nanést i na zápěstí a dopřát si tak krásný zážitek z vůně.

Složení

Voda/voda, denaturovaný alkohol, Ethylhexyl stearát, dikaprilyl karbonát, glycerin, parfém, panthenol, polyakrylát sodný, bisabolol, xanthanová guma, extrakt ze santalového dřeva, Levandule hybridní (Lavandin) Grosso Herb Oil, Glycine Soja (Soja) Oil, Tokoferol, Linalool, Limonen, Kumarin, Citral, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, kyselina citronová. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: