Jing Foaming Shower Gel

250 Kč

sprchová pěna, 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách a na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu. Jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem míru.
 

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a navození klidného stavu mysli.

POUŽITÍ
Naneste malé množství gelu do dlaně a sledujte, jak se gel při kontaktu s vodou mění v bohatou, sametovou pěnu. Zhluboka se nadechněte a vychutnejte si tento zážitek.

Uvolněte se a zklidněte své tělo i mysl díky dlouhotrvající vůni posvátného lotosu a jujube v sprchové pěně z řady The Ritual of Jing. Absolutně nejjemnější sprchová pěna, jaký kdy vaše pokožka zažila, je vytvořen tak, aby vám pomohl obnovit rovnováhu, zvládnout umění vnitřního klidu, a abyste se cítili dobře.

Objevte uvolňující a vyživující vlastnosti posvátného lotosu a zklidňující účinky jujube, což jsou prastaré ingredience, které se v Číně pěstují tisíce let.

Složení

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Isopentane, Sorbitol, Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Isobutane, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Glycerin, Butylene Glycol, Nelumbo Nucifera Flower Extract, extrakt z plodů Ziziphus Jujuba, benzoan sodný, sorban draselný, chlorid sodný, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, kyselina citronová, chlorid guarový hydroxypropyltrimonný, tokoferol, alfa-isomethyl-ionon, benzylsalicylát, hexyl-cínamal, linalool. 

Varování

Tlaková nádoba: Při zahřátí může prasknout. Nestříkejte do očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nepopalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,5 % hmotnosti obsahu je hořlavých.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: