Jing Anti-perspirant Spray

240 Kč

antiperspirant ve spreji, 150 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách. Na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu a jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem míru.
 

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a navození klidného stavu mysli.

POUŽITÍ
Před použitím dobře protřepejte, zabráníte tak vzniku bílých pruhů na oblečení. Držte nádobku 15 cm od podpaží a nastříkejte.

Připravte si cestu k dokonalému uvolnění s tímto antiperspirantem ve spreji z řady The Ritual of Jing. Sprej poskytuje 24hodinovou ochranu před pocením a nežádoucím tělesným pachem, je jemný a zklidňující. Vychutnejte si příjemnou a relaxační vůni posvátného lotosu a zklidňující účinky jujube po celý den.

Složení

Butan, propan, chlorhydrát hliníku, undekan, izobutan, tridekan, C12-15 alkylbenzoát, parfém, kaprylový/kapricový triglycerid, extrakt ze semen Ziziphus Jujuba, extrakt z květů Nelumbo Nucifera, olej ze semen Helianthus Annuus (slunečnice), Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil, Tokoferyl acetát, Alantoin, Ethylhexylglycerin, Tokoferol, Propylenglycerin, Disteardimonium Hektorit, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone.

Varování

24hodinový antiperspirant ve spreji. NEBEZPEČÍ: extrémně hořlavý aerosol. Nádoba pod tlakem: Při zahřátí může prasknout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nestříkejte na otevřený oheň nebo jiný zdroj zapálení. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 ºC/122 ºF. Zabraňte nastříkání do očí. Nepoužívejte na podrážděnou nebo porušenou pokožku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: