Karma Hygienic Hand Gel

105 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
 

POSVÁTNÝ LOTOS
Posvátný lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží a čistou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Použití

Naneste malé množství gelu na jednu ruku a třete obě ruce o sebe, dokud na nich gel nezaschne. Pouze pro vnější použití.

Hygienický gel na ruce Ritual of Karma vám přináší krásu pozitivních vibrací a čistých rukou, ať jste kdekoli. Rychle se vstřebávající hygienický gel na ruce účinně čistí ruce bez vody a zanechává je hebké a ošetřené. Naplněný vůní posvátného lotosu a organického bílého čaje, elegantním komplexem bílých květů a orientálních prvků, je potěšením pro smysly.

Složení: Alkohol denát, voda, glycerin, akryláty/C10-30 alkyl akrylátový krosspolymer, extrakt z listů Camellia Sinensis, extrakt z květů Nelumbo Nucifera, aminomethylpropanol, parfém/voňavka, benzylsalicylát, citral, citronellol, hexylcinnamal, linalool, alfa-isomethylionon, limonen, sorban draselný, kyselina sorbová. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: