Yozakura Scented Candle

Novinka
670 Kč

vonná svíčka, 290 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Yozakura
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

MIDNIGHT YOSHINO CHERRY

V této vonné kompozici se snoubí smyslné bílé květiny s ambrovou gurmánskou sladkostí vanilky a fazolí tonka, což vytváří bohatý čichový zážitek. Jemné třešňové tóny dodávají vůni jiskřivý ovocný aspekt a pozvedají její celkové kouzlo.

POUŽITÍ

Poprvé nechte svíčku hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela. Meditační tip: Soustřeďte se na mihotavý plamen a nechte tento jediný obraz, aby zaměstnal vaši mysl. Představte si, že vdechujete a vydechujete světlo svíčky.

Zapalte tuto svíčku a nechte její bohatou vůni naplnit váš domov. Svůdná vůně smyslných bílých květů se snoubí s ambrovými gurmánskými aspekty vanilky a fazolek tonka. V horní vrstvě se třpytí jemné třešňové ovocné aspekty. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s krásně navrženou limitovanou edicí vonné svíčky. V tomto díle se mísí smyslné bílé květy s ambrovými gurmánskými aspekty vanilky a mandlového mléka, což vytváří výživný a bohatý čichový zážitek. Ve vrchní vrstvě se třpytí jemné ovocné tóny, které umocňují celkový dojem, a je tak dokonalým doplňkem každé místnosti.

Vydrží až 50 hodin hoření, pro intenzivnější zážitek kombinujte vonnou svíčku The Ritual of Yozakura s odpovídajícími vonnými tyčinkami.

Složení

Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE linalyl acetát; (2E)-2-(fenylmethyliden)oktanal; hexyl salicylát; linalool/ 3,7-dimethyl- 1,6-Oktadien-3-ol/.
dl-Linalool; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-one; Benzyl Salicylát; 3,7-Dimethylnona-1,6-dien-3-ol; 2H-1-Benzopyran-2-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: