Yozakura Fragrance Sticks

Novinka
830 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Yozakura
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

MIDNIGHT YOSHINO CHERRY

V této vonné kompozici se snoubí smyslné bílé květiny s ambrovou gurmánskou sladkostí vanilky a fazolí tonka, což vytváří bohatý čichový zážitek. Jemné třešňové tóny dodávají vůni jiskřivý ovocný aspekt a pozvedají její celkové kouzlo.

POUŽITÍ

Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem. Poznámka: častým otáčením vonných tyčinek se olej rychleji spotřebuje. Tip: Při použití vonné tyčinky je třeba dbát na to, abyste se nedostali do kontaktu s vodou: Nepoužívejte všechny přiložené vonné tyčinky pro menší místnosti nebo když chcete, aby olej vydržel déle.

Ponořte se do svůdné vůně našich vonných tyčinek z limitované edice - smyslné směsi bílých květin, vanilky, fazolí tonka a jemných třešňových tónů. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s těmito nádherně navrženými vonnými tyčinkami z limitované edice. V tomto výtvoru se mísí smyslné bílé květiny s ambrovými gurmánskými aspekty vanilky a mandlového mléka, což vytváří výživný a bohatý čichový zážitek. Ve vrchní vrstvě se třpytí jemné ovocné tóny, které umocňují celkový dojem a jsou dokonalým doplňkem každé místnosti. Naše vonné tyčinky se snadno používají a nevyžadují otáčení, ale pro intenzivnější zážitek z vůně je neváhejte otáčet tak často, jak budete chtít. Vydrží až 3 měsíce, pro intenzivnější zážitek kombinujte tento rákosový difuzér s odpovídající svíčkou.

Složení

VAROVÁNÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. OBSAHUJE linalool; Reakční hmotnost 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One a 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-Octahydro-2, 3,8,8-tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; Linalyl-acetát; (2E)-2-(fenylmethyliden)oktanal; benzylsalicylát; α-hexylcinnamaldehyd; 3,7-dimethylnona-1,6-dien-3-Ol; kumarin; α-methyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd; Reakční hmotnost Cis-4-(Isopropyl)cyklohexanemethanolu a Trans-4-(Isopropyl)cyklohexanemethanolu; Hexylsalicylát; [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyklohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-On.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: