White Basil Refill Car Air Freshener

Novinka
455 Kč

náplň vůně do auta, 6 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

WHITE BASIL

Povznášející vůně se otevírá zeleným bylinným závanem rajčatových listů a jemnými květinovými akordy bazalky a letního ovoce. Zemité základní tóny pomáhají zjemnit trpkost primární vůně.

POUŽITÍ

Snadné nastavení: 1) Odstraňte mřížku ze zadní strany držáku osvěžovače vzduchu 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Zaklapněte držák na ventilátor vašeho vozu 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Užívejte si jízdu s těmito 2 náplněmi do vůně do auta, jejichž základem je bylinná a aromatická vůně bílé bazalky, rajčatových listů a zemitých základních tónů. Každé balení náplně vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do stylového dřevěného držáku.

VAROVÁNÍ. Může způsobit alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE: (-)-Pin-2(10)-Ene; (-)-Pin-2(3)-Ene; (E)-2-Benzylideneoktanal; 2,4-Dimethylcyklohex-3-Ene-1-Karbaldehyd; Cineol; Citral; Citronellol; D-P-Mentha-1(6); 8-dien-2-on; geraniol; linalool; nerol; linalyl acetát; 1-(1;2;3;4;5;6;7;8-oktahydro-2;3;8;8-tetramethyl-2-naftyl)etan-1-on; D-limonen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: