Travel Fleurs de l’Himalaya W 15ml

460 Kč

cestovní parfém, 15 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Iconic Collection

DIVOKÁ ORCHIDEJ
Křehká, exotická a půvabná orchidej s barevnými a voňavými květy, nejžádanější z okrasných rostlin, představuje lásku, luxus, krásu a sílu. Její vůně je květinová a sladká s pudrovými tóny.


HIMALÁJSKÁ PIVOŇKA
Květy pivoňky ztělesňují romantiku a prosperitu a jsou považovány za předzvěst štěstí a šťastného manželství. nóta pivoňkové růže je vzdušná a květinová, evokuje zelenou a svěží vůni, která připomíná růži a konvalinku.

Jak používat
Naneste na pulzní body, například za ušima, na zápěstí, na vnitřní stranu loktů a na spodní část krku. Nechte vůni zaschnout, netřete ji, protože by se tím změnila její vůně.

Tento výjimečný parfém z Údolí květů vykresluje portrét jemného větru, který tiše vane klidnou krajinou himálajských hor ve svatém Tibetu. Silná vůně divoké orchideje se bez námahy snoubí se sofistikovaností himálajské pivoňky a završuje ji jemný dotek bavlněného pižma. Tento ikonický bestseller patří do rodiny květinových vůní a obsahuje 87,4 % složek přírodního původu. Všechny naše elegantní flakony parfémů lze zcela rozebrat, takže jsou 100% recyklovatelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: