Travel Bleu Byzantin M 15ml

430 Kč

cestovní parfém, 15 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Iconic

Vodní máta
Vodní máta se vyskytuje na mělkých okrajích potoků, řek , na vlhkých loukách a v bažinách. Pokud rostlina roste v samotné vodě, vystupuje nad její hladinu.

Borůvka modrá Jalovec obecný
Esenciální olej z jalovcových bobulí se získává z bobulovitých šišek semen rostliny jalovce. Esenciální olej z bobulí vytváří bohatou, svěží jehličnatou vůni s jemným ovocným a balzamickým nádechem v pozadí.

Jak používat

Naneste na pulzní body, například za ušima, na zápěstí, na vnitřní stranu loktů a na spodní část krku. Nechte vůni zaschnout, netřete ji, protože by se tím změnila její vůně.

Vodní vůně, která evokuje vznášející se vůně rušného přístavního života ve starobylém městě Byzanci. Východ se setkává se Západem, když se chladivá vodní máta vrství se svěžími aromatickými tóny modrých jalovcových bobulí a jemným charakterem čerstvého borovicového dřeva. Tento okouzlující scnent patří do rodiny svěžích vůní a obsahuje 83 % složek přírodního původu. Všechny naše elegantní flakony parfémů lze zcela rozebrat, takže jsou 100% recyklovatelné. Tento praktický cestovní flakon můžete snadno naplnit pomocí našeho plnohodnotného parfému.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: