Tiny Rituals - Baby Set 2024

POUZE ONLINE
485 Kč

dětský gel na mytí vlasů a těla 50 ml, olej do koupele 50 ml, tělové mléko pro děti 50 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Tiny Rituals
Naše 3 oblíbené pečující produkty

Co je uvnitř této dárkové sady?

Tato sada obsahuje gel na mytí vlasů a těla Tiny Rituals (50 ml), olej do koupele Tiny Rituals (50 ml) a tělové mléko pro děti Tiny Rituals (50 ml).

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

tělové mléko pro děti, 50 ml

Baby body lotion, 50 ml

Čím je výjimečné
Intenzivně vyživující tělové mléko, které udržuje pokožku vašeho dítěte jemnou a hydratovanou po celý den. Je speciálně vyvinuto pro miminka, takže je velmi jemné, zvláčňující a zklidňující. Mléko je pečlivě sestavené z jemných přírodních složek rostlinného původu, jako je olej ze sladkých mandlí a rýžové mléko, které pomáhají chránit přirozenou kožní bariéru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

dětský gel na mytí vlasů a těla, 50 ml

Baby hair & body wash, 50 ml

Čím je výjimečný
Jemný pěnový šampon a přípravek na mytí těla, který dodává pokožce potřebnou hydrataci a zároveň ji jemně čistí od hlavy až k patě. Obohacený o přírodní mandlový olej a rýžové mléko, které pokožku vyživují a zabraňují jejímu vysušování. Šetrný k očím, neštípe a snadno se oplachuje. Díky jemným složkám vytváří tento přípravek jemnou pěnu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

olej do koupele, 75 ml

Bath oil, 75 ml

Čím je výjimečný
Zklidňující nemastný olej do koupele, který šetří a chrání jemnou pokožku vašeho dítěte. Rostlinné oleje z mandlí, avokáda a slunečnice pomáhají obnovit kožní bariéru a udržují pokožku pružnou a dokonale hebkou. Přidané vyživující rýžové mléko pomáhá zmírňovat opruzeniny. Toto jemné složení je šetrné k očím, neštípe a snadno se oplachuje. Nalijte několik kapek oleje do vody ve vaně a promíchejte pro rovnoměrné rozprostření.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

Rýžové mléko
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

Olej ze sladkých mandlí
Tento aromatický olej je bohatý na bílkoviny a vitaminy a je také jemný, vyživující a zklidňující. Sladký mandlový olej reguluje úroveň hydratace pokožky. Olej tvoří vynikající základ pro tělový a masážní olej.

4/4

EXKLUZIVNÍ SADY

Ideální k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého

Naše udržitelné sady v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy.

Dopřejte novopečené mamince nebo tatínkovi něžnou péči o jejich děťátko s touto dárkovou sadou. Uvnitř najdete gel na mytí vlasů a těla, olej do koupele a tělové mléko, které byly vytvořeny speciálně pro citlivou dětskou pokožku. Všechny tyto jemné a bezpečné produkty byly dermatologicky testovány a jsou pH neutrální. Tato sada je dostatečně malá, aby se vešla do poštovní schránky, a představuje tak dokonalý dárek pro dokonalý maličký zázrak.

Važte si drobných každodenních okamžiků se svým dítětem a proměňte je ve smysluplné chvíle. Tento balíček potřeb pro péči o miminko a maminku je speciálně vytvořený tak, aby bezpečně a šetrně čistil, chránil a vyživoval i tu nejjemnější pokožku. Vůně výrobků Tiny Rituals neobsahuje alergeny a je speciálně vyvinutá pro miminka. Sladká mandle a rýžové mléko zjemňují pokožku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: