Suede Vanilla Scented Candle 1600g

Novinka POUZE ONLINE
2 590 Kč

luxusní vonná svíčka, 1600 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

VANILKA
Sladká a příjemně uklidňující vůně, která uvolňuje endorfiny a navozuje pocit spokojenosti a klidu. Je vhodná i pro spánek a duševní zdraví, protože uvolňuje hormony štěstí. Vanilka pochází ze semen sušeného lusku z popínavé rostliny podobné orchideji, které se neuvěřitelně daří na Madagaskaru. Nejkvalitnější vanilka pochází z ostrova Île Bourbon, který je dnes známý jako Réunion. Její název pochází ze španělského slova „vaina“, což znamená obal nebo lusk, což se překládá jednoduše jako „malý lusk“.

POUŽITÍ

Tato luxusní vonná svíčka z naší soukromé kolekce evokuje vůni hřejivé vanilky. Naše smyslná vonná svíčka Suede Vanilla je hřejivá a aromatická vůně, která se otevírá sladkou a uklidňující vůní vanilky se základními tóny kardamomu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru. Poskytuje až 120 hodin hoření. Skleněná nádoba v barvě šampaňského se vyznačuje kovovým, poloprůhledným povrchem, který umožňuje sledovat jemné mihotání plamene. Dokonale ladí s různorodými styly dekorací, ať už vylepšuje váš osobní obytný prostor, nebo je nabízena jako dárek. Jakmile svíčka dosvítí, můžete sklenici znovu použít jako stylovou nádobu na květiny, tužky nebo štětce.

Zklidněte svou mysl a vytvořte si pocit klidu díky požitkářské vůni naší luxusní svíčky Suede Vanilla. Tato luxusní vonná svíčka z naší soukromé kolekce evokuje vůni teplé vanilky. Naše smyslná vonná svíčka Suede Vanilla je hřejivá a aromatická vůně, která se otevírá sladkou a uklidňující vůní vanilky se základními tóny kardamomu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru. Poskytuje až 120 hodin hoření. Skleněná nádoba v barvě šampaňského se vyznačuje kovovým, poloprůhledným povrchem, který umožňuje sledovat jemné mihotání plamene. Dokonale ladí s různorodými styly dekorací, ať už vylepšuje váš osobní obytný prostor, nebo je nabízena jako dárek. Jakmile svíčka dosvítí, můžete sklenici znovu použít jako stylovou nádobu na květiny, tužky nebo štětce.

Varování
Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimethylbicyklo[3.1.1]heptan-3-spiro-1´-(cyklohex-2´-en-4´-on); 1-
(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-one; 3,7-Dimethylnona-1,6-dien-3-ol; Citronellol; Coumarin; Heptanal, 2-(fenylmethylene)-, (2E)-; Octabenzone. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: