Refill Karma Car Perfume

Pro ženy
430 Kč

náplň do vůně do auta, 6 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

SVATÝ LOTOS
Svatý lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Jak používat
1) Odstraňte mřížku ze zadní strany držáku parfému do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Zaklapněte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně

Vyberte si tuto ekologickou náplň do parfému do auta od společnosti The Ritual of Karma a vytvořte dobrou karmu pro životní prostředí. Stejná krásně sladká vůně bílého lotosu a bílého čaje vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do vašeho originálního dřevěného držáku.

Složení

(E)-4-Methyl-5-(P-Tolyl)Pent-4-Enal, (E)-Anethole, Tetramethyl Acetyloctahydronaftaleny, 1-Penten-3-One, 1-(2,6,6-Trimethyl-1-C⌲Yclohexen-1-Yl)-, (1e)-, 2,4-dimethyl-3-cyklohexenkarboxaldehyd, 2-methyl-6-(4-methylcyklohex-3-En-1-Yliden)Hept-2-Ene, tetrahydrolinalool, alfa-isomethyl-ionon, Cyclamen Aldehyde, Cedryl Methyl Ketone, Cinnamal, P-Menthan-7-Ol, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Citral, Citronellol, Limonene, Carvone, Geranyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Linalyl Acetate, Pin-2(10)-Ene, Heliotropine, (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-Cyclohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One, Isoeugenol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: