Mehr Concentrated Refill Hand Wash

250 Kč

koncentrovaná náplň mýdla na ruce, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Mehr
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

SLADKÝ POMERANČ
Pikantní, kořenitá, svěží a příjemná vůně sladkého pomeranče vám zvedne náladu a dodá energii.


CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá uvolnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která vám pomůže prozářit a povzbudit vaši duši.

POUŽITÍ
Vyčistěte 300 ml láhev, když je prázdná. Nalijte 100 ml koncentrované náplně a přidejte 200 ml vody. Dobře protřepejte po dobu asi 30 sekund a přípravek na mytí rukou je připraven k použití!

S naším inovativním koncentrovaným složením náplně můžete svou láhev na mytí rukou používat opakovaně. Protože opětovné plnění je šetrnější k vaší peněžence a šetří obalové materiály. Jednoduše smíchejte s vodou a vytvořte svěží, vyživující pěnu. Je čas doplnit zásobu vody na mytí rukou? Pak se rozhodněte pro tuto náplň na mytí rukou, kterou stačí přidat do vody. Výběrem této koncentrované náplně nám pomáháte šetřit obalové materiály. Nalijte náplň, přidejte vodu a protřepejte, abyste vytvořili jedinečně voňavé mytí rukou. Jemně myje s voňavou směsí mandarinky a svěžího koření a květin pro hebké a čisté ruce. K dispozici v různých vůních.

Složení

Voda, Laureth-sulfát sodný, Cocamidopropyl-betain, glycerin, denaturovaný alkohol, PEG-160 sorbitan triisostearát, glycereth-7 kaprylát/kaprát, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, parfém/voňavka, chlorid hořečnatý/hexahydrát chloridu hořečnatého, chlorid sodný, glycereth-2 kokoát, benzoan sodný, kyselina citronová, glycin, dřevný olej Cupressus Funebris, sorban draselný, limonen, linalool, hexyl cinnamal, citronellol, tetrametyl acetylhydronaftaleny, olej z cedrového dřeva Juniperus Virginiana, linalyl acetát, olej z pomerančové kůry Citrus Aurantium.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: