Karma Sun Protection Milky Spray SPF 50

485 Kč

mléko na opalování SPF 50, 200 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte opalovací mléko v dostatečném množství přibližně 30 minut před pobytem na slunci, aby se mohlo vstřebat do pokožky a účinně působilo, i když se potíte. Pravidelně se znovu mažte, zejména po výraznějším zpocení, plavání nebo osušení.

Hydratační krém ve spreji s ochranným faktorem SPF R0, který nezanechává na pokožce bílé skvrny, rychle se vstřebává a nelepí. Vaše tělo je chráněno před poškozením slunečním zářením UVA a UVB a vyživeno během jediné aplikace díky Hydra Boost Complexu. Tento jedinečný hydratační komplex obsahuje skvalen, aloe vera a řasy, které pomáhají zklidnit dehydratovanou pokožku a obnovit její pružnost. Tělové mléko ve spreji poskytuje neviditelnou, konzistentní a širokospektrální ochranu. Obsahuje bílý čaj, vitamin E a lotosový květ. I když je složení odolné vůči vodě, doporučujeme pravidelnou aplikaci, zejména při pocení nebo plavání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: