Karma Softening Body Scrub

Pro ženy
430 Kč

solný tělový peeling, 300 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

SŮL
Sůl zůstává při peelingu pokožky neporušená, což je obzvláště příjemné pro suchou pokožku. Pomáhá odstranit vnější vrstvu odumřelých kožních buněk a zanechává pokožku jemnější a hladší.
 

MOŘSKÉ MINERÁLY
Mořské minerály jsou přirozeně bohaté a účinné. Svými blahodárnými účinky dodávají vaší pokožce energii, která podporuje zdravou pleť, obnovu kožních buněk a působí také jako detoxikační prostředek.

POUŽITÍ
Vmasírujte tělový peeling do vlhké pokožky. Opláchněte teplou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte 1–2krát týdně. Přizpůsobte použití typu pokožky.

Tento solný peeling z 94 % přírodního původu kombinuje výživnou směs bohatých olejů a mořských minerálů pro mimořádně jemnou pokožku. Mořská sůl je přírodní exfoliační prostředek, který zůstává při použití na pokožce neporušený, a přirozeně bohatý zdroj účinných minerálů prospívá zdravé pokožce, obnově kožních buněk a působí také jako detoxikační a zvláčňující prostředek.
Oživte svou pokožku oblíbenou vůní lotosového květu a bílého čaje. Následné použití tělového krému z řady The Ritual of Karma zajistí, že hydratační krém pronikne hlouběji do pokožky a poskytne jí dokonalou hydrataci. Můžete si také jednou nebo dvakrát týdně dopřát noční tělovou masku pro intenzivnější hydrataci.
 

Tento peeling s 94 % složek přírodního původu je pečlivě sestaven tak, aby optimálně prospíval vaší pokožce. Zbývajících 6 % tvoří čisté ingredience vyrobené v laboratoři, které podporují integritu a bezpečnost našich přípravků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: