Karma Body Scrub

430 Kč

tělový peeling, 300 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

SŮL
Sůl zůstává při peelingu pokožky neporušená, což je obzvláště příjemné pro suchou pokožku. Pomáhá odstranit vnější vrstvu odumřelých kožních buněk a zanechává pokožku jemnější a hladší.
 

MOŘSKÉ MINERÁLY
Mořské minerály jsou přirozeně bohaté a účinné. Svými blahodárnými účinky dodávají vaší pokožce energii, která podporuje zdravou pleť, obnovu kožních buněk a působí také jako detoxikační prostředek.

POUŽITÍ
Vmasírujte tělový peeling do vlhké pokožky. Opláchněte teplou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte 1–2krát týdně. Přizpůsobte použití typu pokožky.

Tento solný peeling z 94 % přírodního původu kombinuje výživnou směs bohatých olejů a mořských minerálů pro mimořádně jemnou pokožku. Mořská sůl je přírodní exfoliační prostředek, který zůstává při použití na pokožce neporušený, a přirozeně bohatý zdroj účinných minerálů prospívá zdravé pokožce, obnově kožních buněk a působí také jako detoxikační a zvláčňující prostředek.
Oživte svou pokožku oblíbenou vůní lotosového květu a bílého čaje. Následné použití tělového krému z řady The Ritual of Karma zajistí, že hydratační krém pronikne hlouběji do pokožky a poskytne jí dokonalou hydrataci. Můžete si také jednou nebo dvakrát týdně dopřát noční tělovou masku pro intenzivnější hydrataci.
 

Tento peeling s 94 % složek přírodního původu je pečlivě sestaven tak, aby optimálně prospíval vaší pokožce. Zbývajících 6 % tvoří čisté ingredience vyrobené v laboratoři, které podporují integritu a bezpečnost našich přípravků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: