Karma Mild Body Scrub Paste

265 Kč

jemný tělový peeling, 100 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

JÍL
Jíl je jemná, ale velmi účinná složka. Je známo, že blahodárně působí na pokožku tím, že šetrně odstraňuje odumřelou kůži, absorbuje nečistoty a zanechává pokožku velmi jemnou. Krémový základ podporuje vstřebávání cenných účinných látek a odvádí z pokožky toxiny.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Vmasírujte tělový peeling do vlhké pokožky. Opláchněte teplou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte 1–2krát týdně. Přizpůsobte použití typu pokožky.

Dopřejte si tento jemný peelingový jíl z řady The Ritual of Karma. Peeling se skládá z 95 % ze složek přírodního původu s ultrajemnými bambusovými částicemi a kaolinovým jílem. Jemně, ale účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a hydratuje pokožku. Peelingové částečky jemně odstraňují odumřelé kožní buňky a kaolin pohlcuje nečistoty a zanechává pokožku mimořádně jemnou. Pastový základ podporuje vstřebávání cenných účinných látek. Složení obsahuje také nový Hydra Boost Complex, směs tří hydratačních složek: skvalenu, aloe vera a mořských řas. Zklidňuje dehydratovanou a suchou pleť a pomáhá obnovit její pružnost a vláčnost. 
Krouživými pohyby vmasírujte do pokožky a vdechujte svěží a květinovou vůni bílého čaje a lotosového květu. Použijte některý z našich hydratačních produktů, například tělový krém nebo noční masku z řady The Ritual of Karma, které zvýší hydrataci, zjemní pokožku a umocní váš zážitek z vůně. Tento peeling můžete díky jeho jemnému základu používat během týdne častěji.

Tento peeling s 95 % složek přírodního původu je pečlivě sestaven tak, aby optimálně prospíval vaší pokožce. Zbývajících 5 % tvoří čisté ingredience vyrobené v laboratoři, které podporují integritu a bezpečnost našich přípravků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: