Karma Invisible Sun Protection Kids 50

Pro ženy
430 Kč

dětské mléko na opalování SPF 50, 200 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte opalovací mléko v dostatečném množství přibližně 30 minut před pobytem na slunci, aby se mohlo vstřebat do pokožky a účinně působilo, i když se potíte. Pravidelně se znovu mažte, zejména po výraznějším zpocení, plavání nebo osušení.

Zajistěte svým dětem bezpečí při hře na slunci pomocí tohoto ochranného krému s ochranným faktorem SPF 50. Poskytuje stálou širokospektrální ochranu, je voděodolné a rychle se vstřebává do pokožky. Je napuštěno účinnou přírodní antioxidační směsí na bázi bílého čaje, vitaminu E, lotosového květu a Hydra Boost Complexu. Ten pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a navrátit jí pružnost a vláčnost. I když je složení odolné proti vodě, doporučuje se pravidelná aplikace, zejména po pocení nebo plavání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: