Karma Invisible Sun Protection Kids 50

Pro ženy
430 Kč

opalovací mléko pro děti SPF 50, 200 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

SKVALEN, ALOE VERA A ŘASY
Hydra Boost Complex
Podpořte hydrataci své pleti pomocí hydratačního komplexu složek z aloe vera, skvalenu a řas. Tento jedinečný komplex pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a dodává jí pružnost a vláčnost.

POUŽITÍ
Pro dosažení nejlepších výsledků nanášejte opalovací mléko v dostatečném množství přibližně 30 minut před pobytem na slunci, aby se mohlo vstřebat do pokožky a účinně působilo, i když se potíte. Pravidelně se znovu mažte, zejména po výraznějším zpocení, plavání nebo osušení.

Zajistěte svým dětem bezpečí při hře na slunci pomocí tohoto ochranného krému s ochranným faktorem SPF 50. Poskytuje stálou širokospektrální ochranu, je voděodolné a rychle se vstřebává do pokožky. Je napuštěno účinnou přírodní antioxidační směsí na bázi bílého čaje, vitaminu E, lotosového květu a Hydra Boost Complexu. Ten pomáhá zklidnit dehydratovanou a suchou pleť a navrátit jí pružnost a vláčnost. I když je složení odolné proti vodě, doporučuje se pravidelná aplikace, zejména po pocení nebo plavání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: